Мета проєкту — створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з рибами. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проєкту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проєкту будуть вам вдячні.
Мета проєкту — створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з біологією. Ви можете покращити цю статтю, відредагувавши її, а на сторінці проєкту вказано, чим ще можна допомогти. Учасники проєкту будуть вам вдячні.
Як на мене, до статусу вибраної стаття не дотягує. Серед посилань лише 5 наукових статей та декілька наукових інтернет-сайтів, усе інше - інтернет-джерела, надійність інформації з яких важко перевірити. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 12:19, 25 жовтня 2013 (UTC)Відповісти
(п. 1.1) Будова електричних органів потребує більш детального опису. Зовсім не зрозуміло, як в організмі створюється напруга у 300—600 Вольт.
(1.2) У статті позначено шаблонами сумнівні твердження, які не підкріплено посиланнями на джерела.
(3.4) На мій погляд, структура статті потребує деякої переробки:
Твердження на кшалт «Жартома творці електричної ялинки говорять, що скоро може настати час, коли в багажнику кожного автомобіля буде весело плескатися парочка вугрів» можуть міститися хіба що у розділі «Цікаві факти» (аж ніяк не в розділі «Використання для освітлення»).
Вважаю, що слід змінити назву розділу «Використання електроенергії», бо такий термін належить до галузі електротехніки й авторитетні видання не вживають його щодо електричних полів у природі.
Більша частина розділу «Військова справа» не стосується власне електричного вугра: розділ слід скоротити, а зайву інформацію перенести до відповідних статей (нервово-паралітичні гази, ацетилхолін тощо).
Змінив важливість на середню. Це - не просто один із компонентів фауни Латинської Америки. Це - відомий лабораторний об'єкт, цікавий із точки зору біофізики. До того ж використовується у медицині. --Yuriy Kvach (обговорення) 07:22, 21 вересня 2013 (UTC)Відповісти